Piegādes un samaksas kārtība

Distances līgums

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Piegāde

Pasūtot jāievada precīza piegādes adrese un kontakti, lai nebūtu problēmu ar preces nosūtīšanu. Pasūtījumiem Latvijas teritorijā ar Omniva starpniecību obligāti jānorāda mobilā tālruņa numurs, jo bez tā Omniva sūtījumu nav iespējams veikt.

Piezīmju grāmata tiek izsūtīta trīs reizes nedēļā - pirmdienās, trešdienās un piektdienās līdz plkst. 12.00 (ja pārskaitījums veikts līdz iepriekšējās dienas plkst. 19). Komplekti (piezīmju grāmata + krekls), kā arī krekli tiek izsūtīti 3 darbadienu laikā. 

ZIEMASSVĒTKU PERIODĀ IZSŪTAM KATRU DIENU! LAIKĀ, KAD CIEMOS NEVARĒS IET, IEPRIECINIET SAVUS MĪĻOS, SŪTOT DĀVANU AR OMNIVU.

Steidzamu jautājumu gadījumā rakstiet e-pastā: [email protected]

Piegādes maksa: Latvijas teritorijā: 2,88 € (Omniva), 3,70 € (Latvijas Pasts), ārpus Latvijas - pēc vienošanās.

IZDEVĪGĀK! Pasūti piezīmju grāmatu sev + draudzenei/mammai/kādam citam mīļam cilvēkam, un maksā par Omnivu tikai vienreiz.


UZMANĪBU! PIEZĪMJU GRĀMATAS VAR NOPIRKT ARĪ GRĀMATNĪCĀS "J. Rozes grāmatnīcā", "Latvijas grāmata", kā arī  veikalos "Latvijas Pērles" un "Rozes bode".