Atsauksmes par piezīmju grāmatu "Mans dārzs":


* LIĀNA KIRŠA, kopienas Dārza elpa vadītāja: "Ir ļoti noderīgi, ka arī dārza tēmas ietvaros tiek veidotas gadagrāmatas. Manās rokās nonāca Laumas veikums, un bija iespēja to visu izpētīt. Tā kā esmu Dārza elpas vadītāja un mans skatiens tāds plašāks, tad varu teikt, ka šī grāmata ir ļoti laba visiem tiem dārza mīļotājiem, kam tā atkarība uz augiem un dārza lielumu ir samērīga. Tur ir plašas iespējas visu iereģistrēt, ieskicēt, turklāt pati grāmata ir melnbalta, pārdomu brīžos var visu izkrāsot. Kolekcionāriem gan nederēs, tiem vajag lielu biezu kladi, varbūt pat vairākas. Lauma, lai Tev arī turpmāk veicas mūs priecēt ar saviem radošajiem darbiem!"

*VINETA VILDE, Babītes novada gide no Annas Koku skola: "Piezīmju grāmata "Mans dārzs" ir kā labs draugs, ar kuru var kopā sapņot par nākotni, var kopā pārdomāt pagājušo sezonu un apspriesties, kuri augi netiks vairāk pieņemti darbā un kuri dabūs prēmijā kādu treknāku dzīves vietiņu. Pierakstīt ir droši, pierakstīto var vērtēt laika periodos, pierakstīt nozīmē nākotnē dabūt un saņemt tieši tādu dārzu, kāds aug tevī pašā!"

* MARUTA KAMINSKA, dārzkopības speciāliste: "Dodoties stāstīt par dārza darbiem, noteikti pastāstīšu par šī gada labo dāvanu dārzniekiem. Visvairāk manu sirdi silda aforismi par dārzu! Izlasu katru reizi, škirstot "Mans dārzs". Noteikti izmantošu un papildināšu darbus, kuri jādara katru mēnesi. Pirmais, ko sarakstīju "Mans dārzs", bija pagājušajā gadā pirktie augi. Etiķetes un pieraksti bija dažādās vietās... Nu viss būs vienā vietā. Kārtībai jābūt! Par to paldies Laumai."